راهنمای نگارش متن مقاله/ سخنرانی

 مقالات و سخنرانی‌های ارسالی به دهمین سمینار آنالیز هارمونیک و کاربردها به دو صورت فارسی و انگلیسی می‌تواند نگارش شوند. در نگارش آنها لازم است موارد زیر رعایت شوند:

 

راهنمای ارسال مقاله / سخنرانی

برای ارسال مقاله یا سخنرانی باید به عضویت سامانه سمینار درآیید. پس از ورود به سامانه از طریق پیوند ارسال و پیگیری مقاله در صفحه شخصی خود می‌توانید روند ارسال مقاله را آغاز کنید (همچنین پس از ورود به سامانه از طریق زیرمنوی ارسال و پیگیری مقاله، که بالای صفحه در منوی مقالات قرار دارد، می‌توانید روند ارسال مقاله را آغاز کنید):

عضویت  ورود به سامانه  صفحه شخصی  ارسال و پیگیری مقاله  ارسال مقاله جدید
عضویت  ورود به سامانه  مقالات  ارسال و پیگیری مقاله  ارسال مقاله جدید

در صفحه ارسال مقاله جدید ابتدا در برگه عنوان، چکیده و کلیدواژگان آنها را وارد کنید. سپس در برگه اضافه کردن نویسندگان مشخصات آنها را وارد کنید و نویسنده مسئول و ارائه‌دهنده را معین کنید (لازم است پس از نوشتن مشخصات هر نویسنده با کلیک بر ذخیره نویسنده آن را ثبت کنید). دراین‌صورت لیست نویسندگان را در جدولی پایین صفحه مشاهده می‌کنید. ترتیب نویسندگان را می‌توانید با کلیک روی مشخصات نویسنده و کشیدن آن به سمت بالا یا پایین، و یا با استفاده از آیکون‌های سمت چپ جدول، تغییر دهید. سپس برگه توضیحات تکمیلی درباره مقاله (در صورت وجود) را ثبت کنید. همچنین در برگه اضافه‌کردن فایل(های) مربوطه نوع فایل را تعیین، آن را انتخاب (Choose File) و ارسال فایل کنید. سرآخر در برگه تکمیل ارسال مقاله با ارسال مقاله فرآیند ارسال مقاله جدید را تکمیل کنید؛ در این برگه حذف مقاله موجب حذف مقاله کنونی و کلیه اطلاعات ثبت‌شده آن می‌شود.

در فرآیند بالا موارد زیر حائز اهمیّت و توجه هستند:

  • درصورت انجام ناقص هرکدام از موارد بالا، در برگه تکمیل ارسال مقاله دکمه ارسال مقاله ظاهر نخواهد شد؛ البته توضیحی به رنگ قرمز درباره نقص مربوطه ظاهر خواهد شد.
  • برای فرستادن فایل‌‌های مقاله/سخنرانی لازم است نام فایل تِک مقاله (فایل tex. در پوشه فایل‌های تِک مقاله) به صورت حرف اول نام به همراه نام خانوادگی سخنران (و نیز یک عدد، در صورتی که سخنران بیش از یک ارائه دارد) باشد (بهتر است نام پوشه فایل‌های تِک نیز همین‌گونه باشد). به این منظور پس از اصلاح نام فایل تِک، آن را دو بار اجرا کنید، یک نسخه از فایل پی‌دی‌اف تولیدشده کنار بگذارید و پوشه فایل‌های تِک مقاله را در قالب rar. فشرده کنید. سپس در برگه اضافه‌کردن فایل‌ها، فایل پی‌دی‌اف (pdf.) تولیدشده را به عنوان فایل اصل مقاله و فایل پوشه فشرده شده (فایل rar. پوشه فایل‌های تِک مقاله) را به عنوان فایلهای تکمیلی/اضافی تعیین و ارسال فایل کنید.
  • در صورت عدم تعیین نویسنده مسئول، امکان ارسال مقاله وجود نخواهد داشت. در صورت عدم تعیین ارائه‌دهنده، اگر تنها یک نویسنده ثبت شده باشد، سامانه آن نویسنده (مسئول) را به عنوان ارائه‌دهنده درنظرمی‌گیرد و اگر بیش از یک نویسنده ثبت شده باشد، بدون تعیین ارائه‌دهنده امکان ارسال مقاله وجود نخواهد داشت.
  • نویسنده مسئول، مالک مقاله شناخته می‌شود و تمامی مراحل پیگیری، اصلاح و بازنگری مقاله تنها از طریق صفحه شخصی او انجام می‌شود؛ البته وضعیت مقاله را در صفحه شخصی دیگر نویسندگان نیز می‌توان مشاهده کرد.
  • با ثبت نویسندگان مقاله، درصورتی‌که هر کدام از ایشان به عضویت سامانه درنیامده باشد سامانه با ایجاد یک صفحه شخصی او را به عضویت درمی‌آورد (که از طریق این صفحه شخصی می‌تواند وضعیت مقاله را مشاهده کند و اگر نویسنده مسئول باشد مراحل پیگیری مقاله را انجام دهد). دراین‌صورت نام کاربری او همان رایانامه‌ای خواهد بود که به عنوان نویسنده مقاله ثبت شده است؛ این شخص از طریق صفحه ورود به سامانه و پیوند رمز عبور را فراموش کرده‌ام! می‌تواند رمز عبور صفحه شخصی خود را دریافت کند و پس از ورود به سامانه اطلاعات شخصی خود، نام کاربری و رمز ورود را ویرایش کند.